Odszedłeś do Pana... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
wtorek, 06 czerwca 2017 23:25

Wielbi dusza moja Pana,... gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny


Te słowa Ojcze wziąłeś za swoje motto życiowe. Całe Twoje życie było uwielbieniem i podziękowaniem Panu za każdą chwilę Twojego życia. Zawierzałeś wiele spraw Matce Bożej. Pamiętam jak wiele razy mówiłeś, że trzeba zapominać urazy i mimo zranionego serca żyć dalej radośnie.


Chrześcijanin to człowiek radości, miłosierdzia i nadziei. Pisząc te słowa słyszę jeszcze naszą ostatnią rozmowę. Nie myślałam, że będzie naprawdę ostatnia.

 

 

 

Dzisiaj, kiedy dowiedziałam się, że nie ma już wśród nas Ciebie przypomniałam sobie wypowiadane z miłością i delikatnością słowa: "To tylko przejście, do świata radości , w którym wszystko będzie lepsze.... Kiedyś tam wszyscy się  spotkamy".


Dziękuję Tobie za modlitwę, nadzieję, za to, że miałam to szczęście spotkania Ciebie na swojej drodze. Dziękuję także w imieniu pozostałych członków zespołu "Via Ad Deum" oraz Czytelników za Twoje sercem pisane felietony.

 

Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i naszych sercach.

 

"Via Ad Deum"

 

PS. 8 czerwca o godz. 13.00 zjednoczmy się na wspólnej modlitwie za śp. Ojca Ludwika. W tym dniu sprawowana będzie Msza pogrzebowa i odprowadzenie  śp.o. Ludwika na miejsce wiecznego spoczynku.

 

 


 


Poprawiony: środa, 07 czerwca 2017 09:38