Podaruj 1% na edukację w Afryce! PDF Drukuj Email
Wpisany przez TOMASZ32-VAD   
poniedziałek, 04 marca 2013 21:20

Przyszedł czas na rozliczenia podatkowe. Jak daje się zauważyć - wiele instytucji pozytku publicznego, organizacji humanitarnych lub placówek pomocy prosi o wsparcie po przez przekazanie 1% podatku na konkretną instytucję, organizację, placówkę. Tak wiele osób potrzebuje pomocy, że często nie wiemy, komu mamy przekazywać swój 1 %. Ale warto pomagać a jest nas wielu i każdy może wybrać to miejsce, które chce wesprzeć. Wśród takich osób potrzebujacych są mieszkańcy Kamerunu. Poniższy apel czy też prośba jest wołaniem o pomoc. My jako doświadczone przez cierpienia społeczeństwo rozumiemy potrzeby innych i wspieramy tych, którzy wołają o pomoc z różnych stron świata.

 

Zapraszam więc wszystkich chętnych, którym nie obce są losy dzieci biednych, które chcą jeść, które chcą się też uczyć  do wsparcia tym jednym procentem podatku a nawet, jesli ktoś może - to także wiekszymi datkami. Pamietajmy, że Bóg troszczy się o tych, którzy się dzielą z innymi niosąc im pomoc. Każde wsparcie, nawet tego 1% jest wielkim wsparciem dla takich dzieci.  Umieszczam więc ten apel, aby także wspierać tak ważne dzieła, tak cieżką prace i bardzo trudną sytuacje dzieci i innych mieszkańców Kamerunu.

 

Studencka Rodzina Dominikańska z Kamerunu

 

Proszę przekażcie to dalej! Tak bardzo potrzebujemy ludzkiego serca! Będziemy wdzięczni za każdy grosz!
Fundacja "Redemptoris Missio" z Poznania służy nam z radością swoim kontem.

 

Wystarczy tylko wpisać w formularzu PIT w odpowiednie rubryki nazwę Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” oraz w tytule STUDENCI KAMERUN, nasz numer KRS 0000039129 oraz kwotę 1% od podatku dochodowego.

 

 

Fundacja "Redemptoris Missio"
ul. Grunwaldzka 86
60-311 Poznań

 

 

  

Poprawiony: wtorek, 05 marca 2013 00:46