INTERNETOWY ŁAŃCUCH RÓŻAŃCOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez TOMASZ32-VAD   
środa, 07 listopada 2012 23:14

 „Różaniec jest to modlitwa, którą bardzo ukochałem. Przedziwna w swej istocie i głębi. Oto, bowiem na kanwie słów Pozdrowienia Anielskiego przesuwają się przed oczyma naszej duszy główne momenty z życia Jezusa Chrystusa, jakbyśmy obcowali z Panem Jezusem przez serce Jego Matki.”

                                Bł. Jan Paweł II                           

 

Mimo, że już minął miesiąc październik poświęcony Różańcowi świętemu nasz Serwis pragnie, aby nikt z czytających te słowa nie ustawał lub rozpoczął modlitwę różańcową. Wzorem niech będzie tu dla nas bł. Jan Paweł II.  Człowiek Wielkiej Wiary, który szczególnie ukochał modlitwę Różańcową i był jej wierny do końca swojego ziemskiego pielgrzymowania.

 

W związku z trwającym Rokiem Wiary i zachętą Papieża Benedykta XVI oraz samej Maryi, która w wielu swoich objawieniach, orędziach zachęcała a nawet oznajmiała potrzebę modlenia się na różańcu pragniemy rozpocząć Internetowy Łańcuch Różańcowy. Nie wprowadzamy niczego odkrywczego ani nowego, ale z pewnością warto podjąć się tej akcji, aby np. pomóc sobie i swoim bliźnim.

 

Pamiętajmy, że różaniec może nas uratować od kary Bożej, wielu nieszczęść. Jest to także forma egzorcyzmu, szatan nie znosi modlitwy różańcowej.


Wystarczy dziesiątka różańca codziennie lub cały różaniec odmówiony w jednej wybranej intencji.
Każda osoba odmawiająca Różaniec przyciąga kolejne. Zachęcamy także rodziny do wspólnej modlitwy różańcowej. Przez naszą wędrówkę po paciorkach różańcowych mogą wydarzyć się cuda. Nie wierzysz?

 

Weź różaniec i zacznij się modlić!!


 

BÓG DZIAŁA CUDA TAKŻE I DZIŚ!! 

 

Chcesz poznać szczegóły naszej akcji? Wejdź na nasze Forum.

 

Serwis Via Ad Deum

Poprawiony: środa, 07 listopada 2012 23:48