Rekolekcje z o.Johnem Bashoborą PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
poniedziałek, 06 stycznia 2014 10:56

Redakcja naszego Serwisu wraz z organizatorami pragnie zaprosić Was na rekolecje do Lichenia, które poprowadzi o.John Bashobora. Przyjedź do Lichenia, aby wspólnie modlić się z nami!!

 

 

Poniżej zamieszczamy, list-zaproszenie, który otrzymaliśmy od organizatorów.

 

"Via Ad Deum"

 

 

Kochani uczestnicy rekolekcji JEZUS NA STADIONIE i wszyscy Przyjaciele!

 

Witamy Was serdecznie i pragniemy zaprosić na kolejne wspólne spotkanie rekolekcyjne – tym razem do domu naszej Matki w Licheniu. Spotkanie to będzie kontynuacją rekolekcji, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie 6 lipca 2013r. Tak, jak tam, poprowadzi nas ponownie o. John Bashobora, katolicki charyzmatyczny kapłan z Ugandy.

 

 

 

Rekolekcje te odbędą się w sobotę 23 sierpnia 2014r. i przebiegać będą pod hasłem: „Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami” (J 1, 14).

 

 

Polscy Biskupi ogłosili ten rok Rokiem Syna Bożego, chcemy więc pogłębić nasze rozumienie i przeżywanie obecności Jezusa w Eucharystii. Serdecznie zapraszamy na całodniowe spotkanie rekolekcyjne na placu przed bazyliką Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu.

 

 

Wszystkie informacje dotyczące tego rekolekcyjnego spotkania oraz formularz zgłoszeniowy od 5 stycznia będą się na stronie www.SlowoStaloSieCialem.pl.

 

 

Zapiszmy się już dziś, gdyż rekolekcje na Stadionie Narodowym zgromadziły prawie 60 tysięcy osób, a w Licheniu plac może pomieścić tylko 30 tysięcy wiernych. Przekażmy tę informację dalej, zaprośmy rodzinę i przyjaciół, zorganizujmy przyjazd do Lichenia, by ponownie cała Polska zobaczyła duchową siłę katolików. Niech modlitewne atmosfera rekolekcji na Stadionie Narodowym przeniesie się wraz z nami na to kolejne spotkanie. Bądźmy w tym dniu razem w domu Tej, która jest Świętą Bożą Rodzicielką i naszą najlepszą Matką. To w Niej Słowo Boże za sprawą Ducha Świętego stało się Ciałem.

 

 

Na to spotkanie nie chcemy też ustalać konkretnej sumy za wejściówkę, licząc na Wasze zrozumienie i hojność. Jako organizatorzy musimy oczywiście pokryć wiele wydatków związanych z przygotowaniem i organizacją tych rekolekcji. Chcemy wypożyczyć krzesła, aby nikt nie musiał siedzieć na ziemi. Musimy także wynająć sceny, telebimy i nagłośnienie, a także zapewnić opiekę medyczną i toalety. Konkretne koszty to również druk wejściówek, ulotek i plakatów, a także opłaty pocztowe za ich wysyłkę do Waszych domów. Przeliczając te wydatki na jedną osobę to ok. 20 zł. Prosimy Was zatem, abyście złożyli ofiary za wejściówki w takiej lub – jeśli możecie – wyższej kwocie. Jeśli kogoś nie będzie stać na złożenie ofiary w podanej wysokości, niech ofiaruje tyle ile może. Jeżeli kogoś nie stać na złożenie żadnej ofiary, a pragnie wziąć udział w spotkaniu, także otrzyma wejściówkę. W związku z tym prosimy tych, których stać na złożenie większej ofiary, aby uczynili to, żeby w ten sposób wesprzeć tych, którzy tego uczynić nie mogą. Wierzymy, że dzięki temu uzbieramy kwotę potrzebną na pokrycie kosztów organizacyjnych. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nasze działania organizacyjne dodatkowymi środkami, zapraszamy do wejścia na naszą stronę w zakładkę ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ.

 

 

 

Prosimy też o modlitwę za to spotkanie, za wszystkich kapłanów i ludzi, którzy wezmą w nim udział oraz za nasze działania organizacyjne. Niech Jezus, Słowo, które stało się Ciałem, Syn Boży i Syn Maryi, okaże miłosierdzie Swojego Boskiego Serca nam wszystkim chroniącym się w opiekuńcze ramiona Jego Matki.

 

 

 

Pozdrawiamy w Panu, Ekipa JEZUS NA STADIONIE

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 06 stycznia 2014 11:02